İzmir Denizlililer Platformu Bayram Mesajı

Değerli hemşehrilerimiz, Bayramlar, birlik, beraberlik ve kardeşliğin, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının en en yoğun yaşandığı günlerdir. Toplumsal yaşamımızda çok önemli yeri olan bayramlarda, kaygılar, sıkıntılar biraz olsun unutulur, insan ilişkileri güçlenir ve umutlar canlanır. Toplumsal birlikteliğimizi sağlayan, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı bir Ramazan Bayramı’nı yine hep birlikte karşılamanın mutluluğu içindeyiz.

Kardeşlik, birlik ve beraberliğimizi, sayılı bayram günleriyle sınırlı tutmamalı, yaşantımızın diğer günlerinde de hatırlamalı, hoşgörü, barış ve kardeşlik ortamının toplumun tüm kesimlerinde ve her zaman oluşmasının, sorunların çözülmesinde etkili olacağını unutmamalıyız.

Ne yazık ki bu bayram tüm dünyayı etkisi altına alan corona virüs salgını nedeniyle bayramlarımızı evlerimizde sevdiklerimizden uzakta geçiriyoruz. Tüm Denizlili hemşehrilerimin Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimizle kutlar, sevdiklerinizle birlikte sağlıklı ve mutlu bir bayram geçirmenizi dileriz.

İzmir Denizlililer Platformu

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır!